Kim jesteśmy?

O nas

otoprzyczepy.pl

zrealizujemy indywidualne zamówienie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która dzięki doświadczeniu swoich pracowników w sprzedaży przyczep oraz akcesoriów do transportu, może zaoferować klientom profesjonalną obsługę i doradztwo na najwyższym poziomie.
 
W swojej ofercie mamy przyczepy do przewozu koni, motocykli, quadów, łodzi , skuterów wodnych, minikoparki, agregatów, do basenów, kontenery, furgony jak i wiele innych. Poza standardową ofertą, realizujemy również produkcję przyczep na indywidualne zamówienia klientów.

Dzięki współpracy z największymi producentami przyczep oraz podzespołów, takich jak: NEPTUN, C3, AVIONIC, KNOTT, AL-KO, możemy zaoferować najwyższej jakości przyczepy.

W naszej ofercie można również znaleźć akcesoria renomowanej marki THULE, która cieszy się dużą popularnością i zaufaniem ze strony klientów w bezpiecznym przewożeniu swoich bagaży, nart czy rowerów dzięki zastosowaniu boxów dachowych i bagażników rowerowych.

Dzięki różnorodności zamówień z większym rozmachem sięgamy po nowe wyzwania, podejmując przy tym coraz bardziej odpowiedzialne i wymagające zlecenia.

śrem

zapraszamy