Boksy i kosze Thule

Boksy i kosze Thule

Niczego nie zostawiaj. Smukły, stylowy box dachowy Thule zapewnia pełną ochronę i bezpieczeństwo przewożonego ładunku, zarówno sprzętu biwakowego i walizek, jak i rzeczy codziennego użytku. A do bardziej pękatego ładunku idealnym rozwiązaniem będzie kosz bagażowy Thule.

Dachowy, montowany na haku, a może i taki, i taki?

Uchwyty do przewożenia ładunku Thule to znakomity sposób na zabranie ze sobą w podróż wszystkich potrzebnych rzeczy bez poczucia, że samochód jest przeładowany. Do wyboru jest szczególnie bezpieczny box dachowy oraz otwarty kosz przeznaczony do przewozu bardziej pękatych ładunków. Możesz się też zdecydować na uchwyt do przewożenia ładunku montowany na haku holowniczym, który mimo zamocowania z tyłu samochodu zapewnia łatwy dostęp do bagażnika auta. Możliwe jest też jednoczesne zainstalowanie bagażnika dachowego i bagażnika montowanego na haku holowniczym, co pozwala radykalnie zwiększyć ładowność samochodu. Niezależnie od podjętej decyzji uzyskasz wytrzymałe, bezpieczne i eleganckie rozwiązanie do przewozu całego swojego dodatkowego bagażu.

  • Duży wybór boxów i koszy dachowych oraz bagażników do montowania na haku holowniczym
  • Bezpieczne dla Ciebie i dla Twojego bagażu
  • Wytrzymała, aerodynamiczna konstrukcja
  • Przemyślane rozwiązania do ładowania oraz schowki i akcesoria do przechowywania bagażu

Sprawdzone do granic możliwości.

Najważniejszym priorytetem firmy Thule jest bezpieczeństwo — Twoje i otaczających Cię osób. Nasze uchwyty do przewozu ładunku zaprojektowano tak, aby zapewniały maksymalnie bezpieczny przewóz sprzętu i znakomicie pasowały do Twojego samochodu. Niemniej jednak w ośrodku testowym Thule sprawdzamy też, czy są w stanie przetrwać wielokrotne testy zderzeniowe, symulacje zużycia oraz wystawianie na wysokie i niskie temperatury, wilgoć, promienie słoneczne oraz środki chemiczne.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *